Reference

Údržba areálu RS Palda

Výsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro star „Rychle, spolehlivě, za rozumnou cenu. Nelze hodnotit jinak než 5 hvězd. Takže určitě doporučuji. „Ducháček to zařídí“, se u nás ujalo velmi rychle 😃 Jsme rádi že jsme se našli.”

Pepan Mencl Co-owner MENCL ABF Ředitel areálu RS Palda

Stěhování piana

Výsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro star „Pan Ducháček zařídil odvoz piana ihned. Nemusela jsem se o nic starat, jen jsem dala adresu a zbytek již zařídil. Cena, kterou mi předem vypočítal byla nejlepší, jakou jsem si mohla přát. Piano odstěhoval bez chybičky. Moc mu děkuji a už se těším až mi vymaluje byt, jako mé kamarádce, která si jeho práci také velmi pochvaluje.” 

Kristýna Kloudová, Jablonec

Sekání trávy

Výsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro star „Vlasta Burian by měl ze svého jmenovce radost – pan Ducháček to opravdu skvěle zařídil! Posekáno bylo rychle (prakticky druhý den),přesně tak, jak jsem si to představoval, za rozumnou cenu a osobní i telefonický kontakt byl příjemný. Než jsem dojel z víkendu domů, už volal soused z chalupy, abych mu dal na pana Ducháčka číslo , že bude také něco potřebovat. A já sám jsem takové manuální nemehlo, že se s touto firmou asi zase někdy potkám.”

Martin Bergl

Oprava dveří

Výsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro star „Oprava vchodových dvěří do bytu. Dveře drhly o podlahu, bylo potřeba je nazdvihnout/ vypodložit v pantech/ obrousit …pro plynulé zavírání. Velice včasná reakce i realizace opravy. Domluva s panem Ducháčkem skvělá, práce a cena také. Nedá mi to a chce semi říct, Ducháček vše zařídí.

Michaela P.

Instalace příslušenství prodejny

Výsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro star „Kompletní instalace příslušenství do prodejny, montáž a výroba regálů, audio aparatury, stavba předváděcí části auta s audiem, závěsné systémy pro zboží,výroba a montáž bilboardu / reklamních cedulí, nátěrové a zednické práce, instalace osvětlení regálů a prodejny, Při provádění prací bylo využito svařování, betonování, omítání, natírání a menší instalatérské práce. S prací pana Ducháčka jsem byl vždy nadmíru spokojen . Jak co se týče naplánování,realizace, ceny za práci i ceny za materiál, který nám často sehnal za zlomek ceny, vůči cenám běžným . Mohu tedy určitě vřele doporučit

Jan Varous AUTO AUDIO, Jablonec

Stěhování gauče

Výsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro starVýsledek obrázku pro star „Potrerboval som odviesť rozkladací gauč o rozmeroch 200x106x89 cm z jedného bytu v Jablonci nad Nisou do garážebytového domu tiež v Jablonci nad Nisou cca 2-3 km. Jednalo sa o 2 poschodie v staršej vile. Spokojnosť, vtriecnosť, pohoda, ďakujem.

Ján S. Jablonec nad Nisou